Humeo

Wyspecjalizowany rekruter IT do wymagających rekrutacji

 • Nasz zespół rekrutacyjny pracuje na wskazanych przez Ciebie rolach i dostarcza Ci dobrze dopasowanych kandydatów.
 • To Ty wybierasz, jakie dokładnie procesy oddajesz w ręce rekrutera gotowego do zapełnienia najtrudniejszych stanowisk.
 • Masz do dyspozycji ekspertów rekrutacyjnych w branży IT oraz płacisz za konkretny efekt (success-fee za zatrudnienie).
Usługi rekrutacyjne Humeo - rekrutacja success fee2

W jaki sposób korzystasz ze wsparcia Humeo?

Jak może wyglądać nasza współpraca?


Podobny proces wdrożyliśmy u jednego z naszych klientów, zatrudniając dla niego Architekta Oprogramowania.

Dowiedz się więcej

17 września, 2019
Jak zatrudnić Java Developera - case study

Rekrutacja Senior Java Developera w 20 dni – Case Study Spartez

Czasem klienci przychodzą do nas z dość szalonymi pomysłami rekrutacyjnymi. Chociaż nie jesteśmy firmą, która porywa się z motyką na słońce, to bardzo lubimy wyzwania i nie boimy się wychodzić poza ramy zazwyczaj świadczonych usług.  […]
19 kwietnia, 2019
Software Development jak zrekrutować

Case Study – Function Development w FEV

Nieco ponad rok temu FEV – firma automotive i jeden z naszych Klientów – zwróciła się do nas z bardzo ciekawą potrzebą rekrutacyjną. Powiedzieli krótko: “Mamy potencjalny projekt, ale nie posiadamy kompetencji […]

Co mówią o nas nasi klienci?

 • Lucyna Grochowska Dynatrace
  Z przyjemnością mogę polecić współpracę z Humeo. Są solidną firmą, a współpraca z nimi oparta jest na zaufaniu, uczciwości, dopasowaniu rozwiązań do potrzeb oraz wsparciu klientów w taki sposób, aby obie strony były zadowolone. Mateusz (CEO) prezentuje ważne w biznesie, i nie tylko, wartości czyli szczerość, integralność i transparentność. Zasady współpracy od początku są jasne i dogodne dla obu stron, nie ma niedomówień oraz nieścisłości. Co więcej, Mateusz dba nie tylko o swoich klientów, ale co równie ważne, dba także o swoich pracowników. Cieszę się, że po udanych projektach na success-fee, przy korzystaniu z usług RPO naszym dedykowanym rekruterem nadal była Karolina, dopasowana do naszej organizacji i znająca nasze potrzeby. Dodatkowo sam model RPO dawał nam przestrzeń i swobodę w regularnym kontakcie na linii hiring managerowie - rekruter techniczny Humeo, co było bardzo wartościowe dla naszej organizacji.
  Lucyna Grochowska
  People&Culture | Head of Talent Acquisition, Dynatrace Poland
 • Krzysztof Dąbrowski - co-founder & head of design w firmie Stonly
  Dzięki Humeo znaleźliśmy osoby idealnie pasujące do naszego zespołu, nie tylko pod kątem umiejętności, ale też culture fit, co było dla nas kluczową kwestią. Bardzo dobra znajomość rynku, szczegółowa rozmowa na temat naszych oczekiwań i odpowiednie reakcje na nasz feedback sprawiły, że jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Humeo polecam z czystym sumieniem każdemu, kto chce zbudować wyjątkowy zespół.
  Krzysztof Dąbrowski
  Co-founder & Head of design, Stonly
 • Karolina Latos - HR Manager w firmie Freshmail, klient agencji rekrutacyjnej Humeo
  Zdecydowanie, najbardziej w pracy z Humeo podoba mi się ich elastyczne i zindywidualizowane podejście. Bardzo doceniam przepływ informacji pomiędzy mną a osobą prowadzącą rekrutację, ale też jakoś informacji przekazywanych kandydatom oraz kontakt z nimi. Jako organizacja stawiamy nie tylko na kompetencje członków zespołu, ale też na ich umiejętności miękkie i dopasowanie do kultury organizacji. I dokładnie takich kandydatów przekazuje nam Humeo :) Miałam okazję pracować z wieloma agencjami i z żadną kontakt i jakość przeprowadzanych procesów nie była na tak wysokim poziomie.
  Karolina Latos
  HR Manager, Freshmail
 • Natalia Lorek - HR Manager w firmie VirtusLab - klient Humeo
  Współpracę z Humeo rozpoczęliśmy w 2016 roku. Spośród wszystkich agencji, z którymi mieliśmy okazję współpracować jest to jedna z niewielu, która zrozumiała nasze potrzeby. Humeo jest naszym partnerem biznesowym, elastycznym i skutecznym. Firmę cechuje profesjonalizm, zaangażowanie, komunikatywność i bardzo dobra znajomość branży IT. Humeo to solidny, sprawdzony i kompetenty partner w prowadzeniu rekrutacji pracowników.
  Natalia Lorek
  HR Manager, VirtusLab
 • Piotr Debosz - Business Development Manager w firmie Pragmatists
  Humeo to firma bliska naszym wartościom, z którą współpraca oparta jest na wysokiej jakości komunikacji oraz profesjonalnym zespole. Mógłbym powiedzieć wiele dobrego o Humeo, ale najważniejsze jest to, że dzięki pasji do rekrutacji są niezwykle skuteczni.
  Piotr Dębosz
  Pragmatists, Business Development Manager

Poznaj lepiej naszych rekruterów

CEO & FOUNDER

Mateusz
Macha

TEAM LEADER

Anna
Baberowska

IT RECRUITER

Yustyna
Mishchanchuk

IT RECRUITER

Karolina
Kuc

IT RECRUITER

Patrycja
Petrykowska

IT RECRUITER

Radosław
Wydrych

IT RECRUITER

Alicja
Żuczek

IT RECRUITER

Magdalena
Kurleto

IT RECRUITER

Mariia
Horskykh

IT RECRUITER

Anna
Buchowiecka

IT RECRUITER

Marta
Hajduk

IT RECRUITER

Magdalena
Mazur

IT RECRUITER

Zofia
MuchaMateusz Macha CEO Humeo

Mateusz Macha

CEO @ Humeo
Recruitment Geeks

mateusz@humeo.pl

Wyślij zapytanie, a my wrócimy do Ciebie z konkretnym rozwiązaniem

 • Pomożemy Ci określić Twoje capacity i dobierzemy najlepsze rozwiązanie rekrutacyjne.
 • Poszukamy możliwości optymalizacji Twoich procesów rekrutacyjnych i uzyskania oszczędności.

Kontakt