Humeo

Doświadczony rekruter IT dostępny dla Twojej firmy od zaraz, na wyłączność

 • Udostępniamy Ci dedykowanego tylko Twojej organizacji rekrutera IT w stałej stawce miesięcznej.
 • Rekruter jest gotowy do działania natychmiast i wspiera Twoje potrzeby rekrutacyjne.
 • Sam wybierasz cel jaki stawiasz przed rekruterem. Szybkie zwiększenie zespołu? Utworzenie nowego? Dostosujemy usługę pod Twoje potrzeby!
2xLP Potrzebuję szybko rozwinąć lub utworzyć zespół IT

Jak wspieramy Cię w budowaniu zespołu?

Nasz przykładowy proces


Briefing, ustalenie celów i priorytetów

Określamy cele i dobieramy narzędzia do skali rekrutacji. Zgłębiamy personę kandydata oraz skanujemy rynek. Wspólnie z Twoim Managementem i Team Leaderami dochodzimy do realnych potrzeb rekrutacyjnych, aby dokładnie zaplanować ich realizację.


Aktywny sourcing i postowanie ogłoszenia

Prowadzimy aktywny sourcing i jednocześnie dobieramy portale oferujące posting ofert pracy (m.in. Just Join IT, No Fluff Jobs, Bulldog Jobs, LinkedIn). Następnie testujemy ich skuteczność dla Twojej firmy, aby wybrać ten najbardziej efektywny. Korzystamy ze swoich doświadczeń, aby zoptymalizować ten proces pod Twoje potrzeby i specyfikę każdej rekrutacji.


Procesowanie i wdrażanie kandydatów

Dedykowany do Ciebie rekruter podąża ustaloną ścieżką i zapełnia pipeline kandydatów. Prowadzi w imieniu Twojej firmy screening calle i umawia kolejne etapy rekrutacji, wspiera Cię w przekazywaniu feedbacku do kandydatów po każdym etapie rekrutacji. Później przedstawia oferty kandydatom i planuje ich onboarding do firmy.


Analiza rynku, wprowadzenie usprawnień

Proces, nawet najlepszy, wymaga ciągłych usprawnień. Na bieżąco obserwujemy polski rynek pracy, doradzamy Ci jak zwiększać swoją konkurencyjność wśród pracodawców. Badamy doświadczenie kandydatów w procesie metodami ilościowymi i jakościowymi, by wdrażać usprawnienia.


Powyższy przykład procesu wdrożyliśmy u jednego z naszych zagranicznych klientów, tworząc dla niego 20-osobowy zespół programistów.

Porównanie RPO do success fee

RPO Success Fee
Integracja z Twoją organizacją Rekruter pracuje wewnątrz Twojej organizacji i kontaktuje się z kandydatami jako jej reprezentant. Rekruter pracuje poza Twoją organizacją i kontaktuje się z kandydatami jako pracownik agencji rekrutacyjnej.
Branding Rekruter kontaktując się z kandydatami, korzysta z maila w domenie Twojej organizacji. Rekruter kontaktuje się z kandydatami, używając maila w domenie agencji rekrutacyjnej.
Wyłączność Rekruter pracuje na pełny etat wyłącznie dla Twojej firmy. Rekruter może pracować dla wielu klientów jednocześnie.
Zakres współpracy Rekruter ma kontrolę nad całym procesem rekrutacyjnym od etapu sourcowania do zatrudnienia (rekrutacja end-to-end). Rekruter skupia się na pozyskiwaniu kandydatów. Po przedstawieniu specjalistów, Twoja firma zajmuje się kolejnymi etapami, a nasi rekruterzy mogą pośredniczyć w przekazywaniu feedbacku między Tobą a kandydatem.
Własność danych Wszystkie kontakty i historie rozmów z kandydatami zostają w Twoich systemach rekrutacyjnych. Kontakty i historie rozmów należą do agencji rekrutacyjnej.
Obsługiwane rekrutacje Rekruter obsługuje kolejne procesy rekrutacyjne na bieżąco i w sposób ciągły, również gdy pojawią się nowe role.
Płatności Stała i przewidywalna miesięczna stawka za współpracę. Stawka w formie prowizji za każdą zrekrutowaną osobę, będąca określonym procentem od wartości przyszłego wynagrodzenia kandydata.
Koszt zatrudnienia w rozliczeniu kwartalnym Do 3 razy niższy koszt w przypadku średniego i dużego wolumenu rekrutacji. Porównywalny przy małym wolumenie rekrutacji (1-2 zatrudnienia w kwartale). Do 3 razy wyższy koszt w przypadku średniego i dużego wolumenu rekrutacji. Porównywalny przy małym wolumenie rekrutacji (1-2 zatrudnienia w kwartale).

Kalkulator oszczędności uzyskanych dzięki RPOCo mówią o nas nasi klienci?

 • Michele Nivens - CCC, VP
  Usługa RPO od Humeo okazała się być dla nas ogromną wartością dodaną, kiedy tworzyliśmy nasze pierwsze zespoły IT w Polsce. Humeo udowodniło, że ma wyjątkowe możliwości rekrutacyjne, w tym wiedzę rynkową oraz silną i przejrzystą komunikację, a także konkretne dane, którymi się dzieli. Kiedy cele dla Polski zostały zrealizowane, rozszerzyliśmy naszą współpracę z tą samą świetną rekruterką w innym regionie Europy. Bardzo mocno polecam usługi Humeo.
  Michele Nivens
  Vice President, Human Resources at Copyright Clearance Center
 • Justyna Kacprzak Akamai
  Humeo jest zaufanym partnerem dla Akamai już od prawie pięciu lat. Wsparcie naszego wewnętrznego zespołu rekrutacyjnego przez RPO zapewnia nam elastyczność w planowaniu zatrudnienia. Z sukcesem przetestowaliśmy rozwiązania Humeo jako agencji rekrutacyjnej i jak przewidywaliśmy, nie jesteśmy rozczarowani jakością usług jakie zapewniają w modelu RPO. Dla mnie, największą zaletą Humeo jest to, że nie tylko „dostarczają”, ale również dbają o wpisanie się w naszą kulturę organizacji i nie przestają się uczyć, żeby jak najlepiej nas wspierać.
  Justyna Kacprzak
  Manager Recruiting, Akamai Technologies
 • Dorota Kowalik Nordcloud
  Otrzymaliśmy profesjonalne i solidne wsparcie od Humeo, w ramach usługi RPO. W okresie ogromnego wzrostu, RPO okazało się idealnym rozwiązaniem wraz z dużą elastycznością, profesjonalizmem i doświadczeniem na rynku IT. Nasze potrzeby zostały właściwie zrozumiane i zaadresowane. Doceniam otwartą i jasną komunikację oraz regularną wymianę informacji zwrotnych. Szczerze polecam współpracę z Humeo.
  Dorota Kowalik
  Head of Talent Acquisition, Nordcloud - an IBM Company
 • Magnus Gagnelid LeoVegas
  RPO od Humeo okazało się być strzałem w dziesiątkę dla firmy takiej jak nasza. Gdy zdecydowaliśmy się otworzyć nasz IT hub w Polsce, wiedzieliśmy, że największym wyzwaniem będzie zatrudnianie programistów. Usługa RPO pozwoliła nam wystartować szybko z rekrutacjami do nas i nie tracić czasu na poszukiwanie rekruterów. Współpraca układa się bardzo dobrze, a do tego mamy elastyczność oraz dostęp do wiedzy rynkowej Humeo, którą zdobywają na innych projektach.
  Magnus Gagnelid
  Site coordinator, LeoVegas Group
 • Lucyna Grochowska Dynatrace
  Z przyjemnością mogę polecić współpracę z Humeo. Są solidną firmą, a współpraca z nimi oparta jest na zaufaniu, uczciwości, dopasowaniu rozwiązań do potrzeb oraz wsparciu klientów w taki sposób, aby obie strony były zadowolone. Mateusz (CEO) prezentuje ważne w biznesie, i nie tylko, wartości czyli szczerość, integralność i transparentność. Zasady współpracy od początku są jasne i dogodne dla obu stron, nie ma niedomówień oraz nieścisłości. Co więcej, Mateusz dba nie tylko o swoich klientów, ale co równie ważne, dba także o swoich pracowników. Cieszę się, że po udanych projektach na success-fee, przy korzystaniu z usług RPO naszym dedykowanym rekruterem nadal była Karolina, dopasowana do naszej organizacji i znająca nasze potrzeby. Dodatkowo sam model RPO dawał nam przestrzeń i swobodę w regularnym kontakcie na linii hiring managerowie - rekruter techniczny Humeo, co było bardzo wartościowe dla naszej organizacji.
  Lucyna Grochowska
  People&Culture | Head of Talent Acquisition, Dynatrace Poland
 • Krzysztof Dąbrowski - co-founder & head of design w firmie Stonly
  Dzięki Humeo znaleźliśmy osoby idealnie pasujące do naszego zespołu, nie tylko pod kątem umiejętności, ale też culture fit, co było dla nas kluczową kwestią. Bardzo dobra znajomość rynku, szczegółowa rozmowa na temat naszych oczekiwań i odpowiednie reakcje na nasz feedback sprawiły, że jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Humeo polecam z czystym sumieniem każdemu, kto chce zbudować wyjątkowy zespół.
  Krzysztof Dąbrowski
  Co-founder & Head of design, Stonly
 • Karolina Latos - HR Manager w firmie Freshmail, klient agencji rekrutacyjnej Humeo
  Zdecydowanie, najbardziej w pracy z Humeo podoba mi się ich elastyczne i zindywidualizowane podejście. Bardzo doceniam przepływ informacji pomiędzy mną a osobą prowadzącą rekrutację, ale też jakoś informacji przekazywanych kandydatom oraz kontakt z nimi. Jako organizacja stawiamy nie tylko na kompetencje członków zespołu, ale też na ich umiejętności miękkie i dopasowanie do kultury organizacji. I dokładnie takich kandydatów przekazuje nam Humeo :) Miałam okazję pracować z wieloma agencjami i z żadną kontakt i jakość przeprowadzanych procesów nie była na tak wysokim poziomie.
  Karolina Latos
  HR Manager, Freshmail
 • Natalia Lorek - HR Manager w firmie VirtusLab - klient Humeo
  Współpracę z Humeo rozpoczęliśmy w 2016 roku. Spośród wszystkich agencji, z którymi mieliśmy okazję współpracować jest to jedna z niewielu, która zrozumiała nasze potrzeby. Humeo jest naszym partnerem biznesowym, elastycznym i skutecznym. Firmę cechuje profesjonalizm, zaangażowanie, komunikatywność i bardzo dobra znajomość branży IT. Humeo to solidny, sprawdzony i kompetenty partner w prowadzeniu rekrutacji pracowników.
  Natalia Lorek
  HR Manager, VirtusLab
 • Piotr Debosz - Business Development Manager w firmie Pragmatists
  Humeo to firma bliska naszym wartościom, z którą współpraca oparta jest na wysokiej jakości komunikacji oraz profesjonalnym zespole. Mógłbym powiedzieć wiele dobrego o Humeo, ale najważniejsze jest to, że dzięki pasji do rekrutacji są niezwykle skuteczni.
  Piotr Dębosz
  Pragmatists, Business Development Manager

Dowiedz się więcej


21 marca, 2023
Rekrutacja IT dla firmy produktowej z USA na polskim rynku IT

Rekrutacja IT dla firmy produktowej z USA na polskim rynku IT

Zapraszamy na kolejne success story wśród naszych współpracy międzynarodowych. Tym razem opowiemy Wam o tym, jak przebiegała rekrutacja IT dla międzynarodowej firmy produktowej, która postanowiła rozszerzyć swój zespół, sięgając […]
20 września, 2022
Jak zbudować zespół IT w Polsce

Budowa zespołu IT w Polsce dla szwedzkiej firmy LeoVegas Group [Case study]

LeoVegas Group to firma założona 10 lat temu w Szwecji, zajmująca się wytwarzaniem oprogramowania do kasyn online. Jako Humeo Recruitment Geeks pomagaliśmy naszemu klientowi w otwieraniu zupełnie nowego biura dla […]
Mateusz Macha CEO Humeo

Mateusz Macha

CEO @ Humeo
Recruitment Geeks

mateusz@humeo.pl

Wyślij zapytanie, a my wrócimy do Ciebie z konkretnym rozwiązaniem

 • Pomożemy Ci określić Twoje capacity i dobierzemy najlepsze rozwiązanie rekrutacyjne.
 • Poszukamy możliwości optymalizacji Twoich procesów rekrutacyjnych i uzyskania oszczędności.

Kontakt