NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ ODPOWIEDNIEJ PRACY?

Pomożemy Ci znaleźć
odpowiednie miejsce dla Ciebie!

Pracujesz w IT i szukasz dla siebie odpowiedniego miejsca? A może właściwie nie szukasz pracy, ale w obecnym miejscu za mało się rozwijasz? Napisz do nas, a pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!

WE ARE GEEKS...

Recruitment Geeks

Rozumiemy Ciebie jako programistę i wiemy jak wygląda rekrutacja od kuchni.

Pomożemy Ci znaleźć firmę, w której będziesz czuł się dobrze, a jednocześnie Twoje umiejętności będą wykorzystane w optymalny sposób. Nie potraktujemy Cię jak rekordu w bazie danych - otrzymasz od nas konkretną, indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich celów, potrzeb i oczekiwań.

LUBIMY PRACOWAĆ Z FAJNYMI LUDŹMI

Co mówią o nas kandydaci? • Janusz Wąsik
  Podczas szukania pracy odbyłem już niejedną rozmowę kwalifikacyjną, więc myślę, że mam coś do powiedzenia w tej kwestii. Jest kilka rzeczy, które wyróżnia Humeo na tle innych – przyjazne, indywidualne podeście do kandydatów (nie typowe „kopiuj-wklej”), rzetelność osób przeprowadzających rozmowy wstępne oraz sam sposób rozmowy.
  Janusz Wąsik
  .NET developer, Kraków
 • Wacław Schiller
  Indywidualne, przyjazne podejście do mojej sytuacji, otwartość na wszelkie pytania no i wyraźne zainteresowanie w trakcie całego procesu rekrutacji, aż do jego zakończenia u nowego pracodawcy.
  Wacław Schiller
  Senior Java Developer, Warszawa
 • Leszek
  Polecam wszystkim współpracę z Humeo. Po rzetelnym przedstawieniu mi szczegółów oferty pracy zostałem skontaktowany z przyszłym pracodawcą, gdzie po kolejnych udanych etapach rekrutacji dostałem ofertę pracy w międzynarodowej korporacji. Dzięki nim zaczynam nowy rozdział w swoim życiu zawodowym.
  Leszek
  Leszek, Senior Network Engineer, Kraków
NASI KLIENCI REKRUTUJĄ

Oferty pracy

NOWA PRACA?

Napisz do nas

Napisz maila lub skorzystaj z formularza, zadzwoń lub po prostu wpadnij na kawę. Niezależnie od tego, jaki sposób wybierzesz, chętnie pomożemy Ci znaleźć firmę, w której będzie Ci się dobrze pracowało. Tylko tyle. I aż tyle!

tel:
+48 501 476 504
e-mail:
mateusz@humeo.pl
Kontakt