HumeoNIE MOŻESZ ZNALEŹĆ ODPOWIEDNIEJ PRACY?

Pomożemy Ci znaleźć
odpowiednie miejsce dla Ciebie!

Pracujesz w IT i szukasz dla siebie odpowiedniego miejsca? A może właściwie nie szukasz pracy, ale w obecnym miejscu za mało się rozwijasz? Napisz do nas, a pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!

WE ARE GEEKS...

Recruitment Geeks

Rozumiemy Cię jako programistę i wiemy jak wygląda rekrutacja od kuchni.

Jesteś specjalistką lub specjalistą IT? Pomożemy Ci znaleźć firmę, w której poczujesz się dobrze, a jednocześnie Twoje umiejętności będą wykorzystane w optymalny sposób. Nie potraktujemy Cię jak rekordu w bazie danych - otrzymasz od nas konkretną, indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich celów, potrzeb i oczekiwań.

 
LUBIMY PRACĘ Z LUDŹMI!

Co mówią o nas kandydaci? • Janusz Wąsik
  Podczas szukania pracy odbyłem już niejedną rozmowę kwalifikacyjną, więc myślę, że mam coś do powiedzenia w tej kwestii. Jest kilka rzeczy, które wyróżnia Humeo na tle innych – przyjazne, indywidualne podeście do kandydatów (nie typowe „kopiuj-wklej”), rzetelność osób przeprowadzających rozmowy wstępne oraz sam sposób rozmowy.
  Janusz Wąsik
  .NET developer, Kraków
 • Wacław Schiller
  Indywidualne, przyjazne podejście do mojej sytuacji, otwartość na wszelkie pytania no i wyraźne zainteresowanie w trakcie całego procesu rekrutacji, aż do jego zakończenia u nowego pracodawcy.
  Wacław Schiller
  Senior Java Developer, Warszawa
 • Leszek
  Polecam wszystkim współpracę z Humeo. Po rzetelnym przedstawieniu mi szczegółów oferty pracy zostałem skontaktowany z przyszłym pracodawcą, gdzie po kolejnych udanych etapach rekrutacji dostałem ofertę pracy w międzynarodowej korporacji. Dzięki nim zaczynam nowy rozdział w swoim życiu zawodowym.
  Leszek
  Leszek, Senior Network Engineer, Kraków
REKRUTUJEMY!

Oferty pracy w Humeo

NOWA PRACA?

Napisz do nas

Napisz maila lub skorzystaj z formularza, zadzwoń lub po prostu wpadnij na kawę. Niezależnie od tego, jaki sposób wybierzesz, chętnie pomożemy Ci znaleźć firmę, w której będzie Ci się dobrze pracowało. Tylko tyle. I aż tyle! Nie pozwól, by wymarzona praca dla programisty czekała dłużej.

   
   


  Oferty pracy IT

  W Humeo czeka na Ciebie mnóstwo ofert pracy w IT z wielu specjalizacji, branż, lokalizacji i firm. Jeśli poszukujesz pracy w IT - dobrze trafiłeś. Wyślij zapytanie, a my zajmiemy się resztą i sparujemy Cię z pracodawcą idealnym. Oferty na stanowiska takie jak Java Developer, Cloud Engineer, Software Engineer i wiele innych już czekają!

  Kontakt